Re: B&S Challenger I

#5178
Student
Członek

Witam!

Troche grałem na challengerze I model 3137. Więc jeśli chodzi o challengera I to….w tym przedziale cenowym jest na pewno bardzo udanym instrumentem. Jakość wykończenia bardzo dobra! Jeśli chodzi o porównanie tego instrumentu z Bachem…to chyba jednak nie da się go porównać chociaż by ze wzgledu na cene która wynosi ( w przypadku Bacha ok.9000 tys). Tak to już jest, że za odpowiednią cene mamy odpowiedni dobry instrument.Sam gram na B&S challenger II i ta seria istrumentów już zdecydowanie nadaje się do porównania z Bachem. Wracając do B&S „jedynki” w ten instrument dmucha się zdecydowanie trudniej, niż w Bacha i faktycznie są małe problemu z górą lecz jeśli chodzi o brzmienie to juz challenger I 3137 moim zdaniem brzmi dużo lepiej niż bach ponieważ ma ciepłe bardziej matowe brzmienie. Bach natomias ma troche metaliczne.Tłoki „jedynki” sa bardzo dobre-zgadza się wymagają rzadkiej oliwki.
Podsumowując- instrument ogólnie bardzo dobry. Niestety za tą cene nie można też wymagać aby był to Mercedes ale polecam!!!.
Pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?