Re: Amati – dobry wybór??

#4968
Havkus
Członek

co do trabki moim zdaniem dobrze wybrałes… sam gram na takiej i jestem baaaaardzo zadowolony… moze jestem mało doswiadczony(gram 5 lat) a rureczke tą mam 3 lata to jest w co dmuchnąc 😛 kumpel ma yamaszke 4 i mozna powiedziec ze moja lepiej chodzi… nawet tloki choc nie są monelowe lepiej chodzą od jego monelow…. niestety… trąbka lubi gubic lakier – lecz w grze to raczej niezbyt przeszkadza… choc z tym lakierem to nie odchodzi do zbyt duzo… a ogólenie trąbeczka dobrze stroi dmucha sie lekko, nie wiem jak ty ale ja miałem do niej ustniczek megatone i gra sie na nim tak samo wysmienicie, lecz niestetty musze zmienic bo mi usta sie rozrosły… 🙁 a więc na pewno trąbeczka będzie ci słuzyc, nie tak jak np. B&S Challenger I lub II lub trąbka pokroju Stomvi ale na pewno jest o wieeeeeeele lepsza od tych chinskich badziewi i archaicznych polmuzów oraz leningradow… a więdz powodzenia w grze z trąbeczką Amati 😀 Pzdr

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?