Re: Amati – dobry wybór??

panson
Członek

Ja także grałem na AMATI dwa lata.. ALE na modelu ART-308 ..czyli jednym z nowej serii.

W rankingu Amati jest to model półprofesjonalny ale wg mnie stoi na tym samym poziomie co Yamaha 2335 … wyglądają tylko bardziej profesjonalnie.

Ta trąbka stroi dobrze.. ma ładne ciemne brzmienie, przyjemnie się na niej gra.. tłoki chodzą sprawnie (sprężyny są troszkę grubsze niż w Yamaha i do dziś stawiają wyczuwalny opór – co jest plusem dla początkującego trębacza)… ogólnie ocena pozytywna
Ko chce się przekonać, tego ZAPRASZAM .. mam ją cały czas.

Co do lakieru, to zużycie nie odbiega od innych trąbek, które były w rękach początkującego trębacza przez dwa lata… jeśli wiecie co mam na myśli.

Jestem zdania, że te pierwsze (stare) modele AMATI zasłużyły sobie na swoją złą opinię ..ale nie można ich porównywać z tymi nowymi. Jakiś czas temu AMATI unowocześniła produkcję o konkretniejsze maszyny.. i te trąbki wychodzą im bardzo przyzwoicie. no i za MAŁE PIENIĄDZE.

a co do monelowych tłoków.. to ciekaw jestem ile to będzie kosztować.. coś mi się wydaje, że nie są to GROSZOWE sprawy… zatem nie warto inwestować.

—————————————–
polecam moje ogłoszenia

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?