Odpowiedź: zacięty ustnik – pomocy

Mehow
Członek

Dzięki Michas1007, spróbowałem Twojego sposobu ale niestety nie podziałał :/ Próbowałem też na odwrót, czyli nie podgrzewałem nad parą trąbki ale wsadziłem ustnik do zimnej wody z lodem. Niestety to również nie podziałało.
Ale na szczęście kolega zdradził mi pewny sposób i napiszę tutaj co zrobić żeby każdy wiedział na przyszłość:
1) owijamy wylot trąbki jakąś szmatką
2 )Bierzemy jakiegoś patyka, którego będzie nam łatwo trzymać i który będzie na tyle gruby, że się nie złamie po uderzeniu
3) bierzemy mocny zamach i uderzamy w miejsce (okryte szmatką) tuż przy zakończeniu trąbki
4) próbujemy wyciągnąć ustnik, jeśli się nie uda to powtarzamy pkt 3 do skutku 🙂

*Najlepiej jest to obić z pomocą drugiej osoby, która będzie nam trzymać trąbkę, bo samemu to może być kłopotliwe 😉

Metoda jest sprawdzona i nie powoduje żadnych uszkodzeń. Ja akurat musiałem uderzyć 3 razy i robiłem to z całej siły i nic mi się z trąbką nie stało – żadnych stłuczeń, wgięć czy zadrapań, lakier nienaruszony 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?