Odpowiedź: Kondycja – pomóżcie

Anonim
Nieaktywny

Bardzo dziękuję za odpowiedzi 😉 Na szczęście problem został wyeliminowany. Okazało się że wynikiem tego były ogromne spięcia w układzie oddechowym. Grałem straszliwie przyciskając ustnik, ale najważniejszym problemem było to, że miałem złe zadęcie. Mój ustnik był prawie cały osadzony na górnej wardze, przez co górna warga była bardzo obciążona i po zagraniu paru taktów dźwięk psuł się, a zamiast wyższych dźwięków wychodziły jakieś szumy i wielka męka. Miałem korektę zadęcia i co dziwne, kosztowało mnie to niedużo czasu, tylko jakiś miesiąc. Na początku grało się gorzej, ale z dnia na dzień było coraz lepiej 🙂 Teraz ustnik mam tak trochę wyżej niż 1/2 : 1/2. Gra mi się dużo lepiej, kondycja jest. Ćwiczę dużo przedęć i skoków i jest dobrze 🙂 I mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej. Najgorsze w tamtym problemie było to, że im więcej ćwiczyłem, tym było gorzej. Teraz staram się nabrać jeszcze większego luzu w graniu (bo nie do końca on jest). Bardzo pomógł mi nowy nauczyciel (najmłodszy z tych wszystkich co mnie uczyli, to właściwie on zawrócił mnie ze złej drogi) Ale przynajmniej idę naprzód i wiem do czego dąże, a nie wysłuchuje na każdej lekcji trąbki, jaki to ja jestem beznadziejny itd. Jeszcze raz dziękuję za pomoc 🙂 Pozdrawiam, Maćko

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?