Re: Alikwotki

#4350
barteq_bm
Członek

Krzaku, bez obrazy ale o czym Ty za przeproszeniem pierniczysz, tzn o czym piszesz????
W ogóle nie wiadomo o co Ci chodzi, wyraź się jaśniej to może ktoś zechce spróbować odpowiedzieć. To tak jakbyś spytał czy zupę je się nożem czy widelcem albo nie wiem co (kurde teraz nie znajdę już głupszego porównania).
Tzw przedęcia na trąbce B są właśnie szeregiem alikwotów od dźwięku b. A jeśli umiesz grać coś na trąbce to nie pytaj jak to się robi tylko graj i nie zastanawiaj się nad tym tylko dmuchaj. Twoje ciało samo się kiedyś tego nauczy bo nikt nie mówił ci co musisz zrobić (co napiąć a co rozluźnić) żeby złapać piłkę a za którymś tam razem udało Ci się.
A jeśli chodzi Ci o coś zupełnie innego (ale nikt chyba jeszcze tego nie zrozumiał bo jak widać nie pojawiła się dotychczas żadna odpowiedź na twoje pytanie) to spróbuj wypowiedzieć się jaśniej o co dokładnie chodzi.
Przepraszam jeśli Cię to uraziło ale z Twoich innych postów wynika że grasz na trąbie ładnych parę lat w OSP a zadajesz kolejne pytanie pozbawione (jak dla mnie przynajmniej) jakiegokolwiek sensu.
Teraz czekam na lincz 😀

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?