Re: problem w graniu forte wysokich nutek i tych przy samym dole

arek72
Członek

Witam. Nie jestem jak to nazwałeś ” profesorkiem na uczelni „a z prof Dziewiorem miałem właśnie dlatego najwięcej kłopotów że nie umiał mi pomóc bo jak napisałeś potrafi muzycznie nauczyć jak nikt, dźwięk ma jak mało kto ale nie wie jak to zrobił ( tu zgoda w 100 % ) i musiałem sam sobie pomagać dlatego wiem jak to jest. Poza tym o czym my tu dyskutujemy ?? Ty cały czas stawiasz za przykład trębaczy rozrywkowych a widziałeś żeby jakiś klasyk miał chusteczkę ?? Oczywiście napiszesz pewnie że Nakariakov wyciera usta rękawem. Owszem sam widziałem i to prawda. Nie jestem wspaniałym trębaczem jak napisałeś z przekąsem, niewielu jest takich w naszym kraju. A co do pokory wobec instrumentu to dziwnie brzmi w twoich wypowiedziach, bo to właśnie w nich jej nie widać. To że ty rozwiązałeś problemy u siebie to super, ale nawet słowem nie wspominasz że nie wszystkim taki sposób ich rozwiązywania może spasować. Przecież każdy jest inny i jeden może grać na sucho inny na mokro, jeden ma ustnik na środku inny na boku ale jedno jest pewne – bez dmuchania nie ma grania. Poza tym właśnie wymieniajmy poglądy a nie atakujmy się wzajemnie bo to do niczefgo nie prowadzi. Nasze metody widać po naszych uczniach i to niech będzie płętą naszego niezbyt miłego starcia. Może moja wina, może mogłem w inny sposób rozpocząć tą dyskusję, ale …… nie zacząłem. Pozdrawiam serdecznie

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?