Re: Kondycja

#4156
De-eR
Członek

Hallo:) Mactr 🙂 nie ma limitów i uważam, że nawet gdyby były to Admin by ich nie uwzględnił bo mądrze piszesz!!! Co tu dużo pisać masz racje z tym 3maniem ustnikach przy ustach gdy nie trzeba, czy też gdy jest parenaście taktów pauzy to trąba już w gotowości. Po co się spinać niepotrzebnie?? 🙂 Dużo spokoju Koleżanki i Koledzy 🙂
Aha jeszcze jedna kwestia. Napisaliście, iż piano pomaga Wam zdobyć kondycję. Zgadzam się oczywiście. Jak mówi jedna wielka szanowana przeze mnie osobowość z kręgu dyrygentów: KLASĘ DĘCISTY POZNAJE SIĘ PO TY, JAKIE MA PIANO!!!
Dlatego zupełnie dla info chcę napisać o takim przypadku, gdzie chłopak ćwiczył pianka i nagle gdy przychodziło forte pękały mu usta w miejscach gdzie nie przylega ustnik, ostatecznie powodowały zaciśnięcie ku mojemu zdziwieniu. Hmmm… Dziwne rzeczy 🙂 Ale myślę, że warto wspomnieć o takim przypadku jeśli chodzi o sprawy budowania kondycji w oparciu o piano. Myślę, że warto tez poświęcić kilka minut dla pogrania forte (oczywiście: no press i bez forsowania dźwięku).
Piszcie bo jestem ciekaw Waszych opinii i przemyśleń jeśli chodzi o kondycję 🙂
Ahoy:)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?