Re: Jestem początkujący. Pomocy!!

andrew
Participant

Święta racja mactr 🙂
No w moim przypadku było tak, że swoje pierwsze kroki stawiałem w małej orkiestrze dętej. I taki malutki słuchałem tych ludzi i ogólnie byłem tym wszystkim zachwycony. Mój pierwszy nauczyciel- człowiek, który chyba tylko PSM I st. ukończył 🙂 powiadział mi kiedyś: „Widzisz. My tutaj po 2 miesiącach już setne ćwiczenie w Lutaku gramy. W szkole muzycznej to byś dopiero kurki trzy grał”.
I ogółnie kiedy powiedziałem mojemu kapelmistrzowi, że od września zamierzam iść do szkoły muzycznej jednocześnie dalej grając w orkiestrze, to myślałem, że mnie pobije.
Do czego nawiązuje?? Orkiestry dęte (może tylko moim zdaniem :)) mają do siebie, że uważają się za tak świetne, że jakaś szkołą muzyczna do ostatni idiotyzm. A uwierz mi, że tak nie jest.

P.S. kaki10 ja nie zakładam, że w Twojej orkiestrze tak musi być. Po prostu pograłem już w paru orkiestrach i wiem jak to jest. Bez szkoły muzycznej nie ma co w ogóle czasu na trąbe tracić.

—-Pozdrawiam—-

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?