Re: Jestem początkujący. Pomocy!!

#4104
RadekD
Członek

Witam po pierwsze to wydaje mi się że powinieneś mieć jak najczęstszy kontakt z instrumentem bo trąbka nie lubi jak rzadko się gra, staje się strasznie „nieposłuszna” i rób wszystko żeby grać na przeponę a nie na płuca.
A jeśli chodzi o temat szkoły muzycznej to mimo że sam nigdy nie chodziłem to polecam, naprawde warto chociaż nie jest to kryterium że jak pójdziesz to napewno będziesz świetnie grać, znam kilka osób które skończyły szkołe i naprawde poza teorią to potrafią niewiele. Gram amatorsko już ponad 12 lat i mimo że nie chodziłem do szkoły muzycznej często grywam z zespołami które są przy SM. Profesor często bierze nas „szarych żuczków amatorów” do grania na różnych koncertach bo niestety ale po prostu jesteśmy lepsi od uczniów SM. I jak pewnie zauważyłeś to orkiestra dużo występuje a to jest duży plus bo ważne jest ogranie i pozbycie się tremy. I jeszcze jeden plusik orkiestry to wydaje mi się łatwość gry a’vista.
Życzę sukcesów i pozdrawiam.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?