Re: Jestem początkujący. Pomocy!!

#4092
mactr
Członek

Witam!

Staram się za bardzo nie emocjonować postami, ale – z całym szacunkiem – Smurfik, co ty wypisujesz?!?!
Chłopak chce się na trąbie nauczyć grać a ty mu polecasz profów z najwyższej półki. Tylko po co?
Po pierwsze, raczej żaden z tych panów nie będzie prywatnie uczył początkującego trębacza. Już widzę Prof. Cecocho, który stoi na klientem i pokazuje mu jak wydobyć dźwięk… Jaasne
No dobra, jeśli już któryś z tych profów zgodziłby się, to chyba tylko za ekstra stawki. A w ogóle, to jak Piotr Wojtasik ma dawać komuś lekcje 2 razy w tygodniu (jak zapewne on nie ma czasu, żeby obiad w domu zjeść:)), a przecież właśnie regularnych i w miarę częstych lekcji potrzebujesz. No i pewnie w miejscu zamieszkania…
Smurfik, bardziej byś się koledze przydał, gdybyś podrzucił mu namiary na jakiś nauczycieli, którzy się bawią w prywatne lekcje, ewentualnie studentów AM z zacięciem do nauczania.
Kaki, ja to Ci polecam w ogóle szkołę muzyczną – na pewno Ci nie zaszkodzi :), a bez niej może być kiedyś ciężko. Masz się rozwijać jako instrumentalista, ale też jako kompletny muzyk – do tego szkoła się przydaje :).

A co ma w ogóle do rzeczy firma ustnika to już za cholerę nie wiem. Jak ma 7C to 7C, czy to będzie Bach czy B&S – nie zrobi to mu żadnej różnicy.

Kaki, masz trąbę, masz ustnik – to już dużo. Idź do szkoły, pod żadnym pozorem nie przestawaj grać w orkiestrze dętej (tylko graj tam z głową, nie szarżuj i „angażuj” do gry w OSP to, co usłyszysz od nauczyciela). No i co najważniejsze (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) – skołuj sobie dzięsiątki płyt z wartościową muzyką.

Smurfik, może się czepiam, ale z takimi postami trzeba uważać, bo wprowadzają zamęt w głowach początkujących adeptów trąbkowej profesji.

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?