Re: pomylilem dzialy:) jeszcze raz:Gdzie?Do kogo?Za ile?

#3896
mark
Członek

Pytasz się jak wygląda proces poznawania fesora….
przedewszystkim musisz zlokalizować PROFESORA –
miejsce występowania: akademia muzyczna, skoła muzczna, opera, teatr itp.
cechy szczególne: starzy pan (możliwe że w okularach) i często występujący element: instrument w futerale !!! Jeśli futerał wskazuje na trąbkę to jest już połowa sukcesu.
Sposób nawiązania kontaktu pozostawiam Tobie, ale pamiętaj, że warto, przynajmiej raz, wspomnieć o grze na trąbce lub poprostu o trąbce!!!
No i jeszcze jedna ważna sprawa: honorarium – jest teoria o ustalaniu jego wysokości po statusie materialnym. A tu pomoże nam teoria o pomiarze statusu po profesorskim obuwiu. I jeszcze załużmy że honorarium to np. 25% wartości butów profesora. I tak mamy- nowe szykowne buty, elegancja itp – wartość 400 – 500 daje nam 100 PLN/godz, buty eleganckie ale raczej nie za drogie lub nieco znoszone wartość 200 czyli jakieś 50 PLN/godz. Jest też możliwe że zobaczysz buty raczej nie nadając się do noszenia o właśnie występujęcej porze roku (sandały lub klapki zimą, gumofilce upalnym latem ) lub uznasz że ich noszenie jest porównywalne z chodzeniem boso to możesz założyć że za lekcję wykręcisz się 1 – 2 tanimi winami….

No dobra – na poważnie
1. Internet
2. ksiązka telefoniczna
zadzwoń do akademii lub szkoły muzycznej i wal prosto z mostu o co Ci chodzi.
Warto też złapać kontakt z jakimś muzykiem – ja np. uczę się u nieaktywnego już muzyka, który uczy w szkole muzycznej. Bierze ode mnie 50 za godzinę a i tak wszystko trwa 2 i więcej – w tej cenie. Jak na moje umięjętności jest ok.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?