Re: Oddech

#3612
Student
Członek

Witam

Musze powiedzieć, że niedawno miałem osobiście kontakt z Panem Z.Stolarczykiem i musze powiedzieć, że….z tak znakomitym muzykiem, znakomitym specjalistą oraz tak życzliwym oraz pomocnym nauczycielem spotkałem się poraz pierwszy w życiu!
Jeśli ktoś ma jakies problemy skontaktujcie się z tym Panem i skorzystajcie z jego lekcji. Bije czoło najniżej jak mogę przed tym nauczycielem. PROFESJONALISTA!!!!! chyba jeden z nielicznych w tym porąbanym kraju. Ma przeogromną wiedze! gra znakomicie ! Uczy super ! i co najważniejsze…jest normalnym, NIEZAROZUMIAŁYM, znającym swoje słabośći o których otwarcie mówi człowiekiem. Wobrażacie sobie, że jakiś inny nauczyciel w tym kraju spełnia takie wymagania??? bo ja nie sądze…
Co najważniejsze to nie jest nauczyciel z gatunku jak wiekszość w tym kraju magików typu:” jak coś nie wychodzi to ćwiczyć”. Nic z tych rzeczy- wie naprawdę jak rozwiązać każdy prawie problem i to co on mówi pomaga!
Na koniec powiem tak… Dajcie sobie spokój z tymi innym czarodziejami od trąbki i innych dętych instrumentów w tym kraju i spobujcie pojechać do Pana Stolarczyka. REWELACJAAAAAAAA!

PS. Może się wydawać ,ze chwale Pana Stolarczyka z jaką przesadą ale takiej osoby KOMPETENTNEJ I SERDECZNEJ jeszcze nie spotkałem. Drugi Arnold Jacobs tylko, że nasz polski 🙂

W końcu Pan Bóg sprawił, że w Polsce dla dęciaków pojawiło się autentyczne zbawienie w postaci Profesora i pomoc jakiej z pewnościa w Polsce jeszcze nigdy nie było…

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?