Re: Przepona

#3452
mactr
Członek

Radekss napisał(a):
Kiedy nabierze sie duza ilosc powietrza trzeba ten miesnien nieco obnizc(nie wiem jak to zobrazowac tak aby w pelni pokazac o co mi chodzi) aby zrobic wiecej miejsca dla powietrza. Aby dosjc do takiego poziomu w ktorym nabieramy duzo powietrza jednoczenie ruszjac odpowiednio przepona (w szybkim czasie) musimy troche pocwiczyc rowniez 😉 tak mi sie wydaje byc moze nie mam racji.

JEZUS MARIA!!! 🙂 – zostaw tą przeponę w spokoju, bo i tak jej samodzielnie nie poruszysz (co najwyżej możesz poruszać brzuchem), a tylko niepotrzebnie będziesz się spinał. Ta uwypuklająca się przy wdechu część pomiędzy pępkiem a mostkiem to już rozszerzające się płuca, a nie przepona. A niżej to już masz jelita (nie przydają się przy oddychaniu). Przepona to taka wyściółka, KAWAŁ MIĘCHA – nie napełnisz jej powietrzem!!! 😀 Nie myśl o niej przy wdechu i nie napinaj tam nic przy wydechu (tzw. „podparcie na przeponie” – bleee). Bierz swobodny, głęboki oddech, a wszystko w środku samo Ci się odpowiednio poukłada.

Pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?