Re: Wrażenia z Silent Brass :]

#3249
zjacek
Participant

Witam
Używam SB gdzieś tak od ponad pół roku. Świetna sprawa, oczywiście, zwłaszcza dla mieszkającego w bloku, jak ja. Ale od jakiegoś czasu mam również zwykły tłumik i chociaż jest głośniejszy, to przecież nie na tyle, by budzić sąsiadów i szczerze mówiąc, wolę grać na nim, bo to, co jest największą zaletą Silent Brass, jest również – niestety – jego główną wadą. To znaczy myślę, że przez konieczność silniejszego dmuchania zniekształca się zadęcie, ustawienie aparatu no i w ogóle wszystko. Nie uważam bynajmniej, że przez granie na SB cofam się w rozwoju :-), sądzę jednak, że bezpiecznym jest używanie tego wynalazku najwyżej przez 20-30% dziennego czasu grania. Główną zaletą została więc dla mnie możliwość podłączenia zewnętrznego akompaniamentu. Bo już szlifowanie barwy mija się z celem…
To są moje osobiste spostrzeżenia i odczucia, jesli ktoś ma inne, chętnie się dowiem(y).
Pozdrawiam Wszystkich

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?