Re: Zadęcie

Adam
Participant

[quote]
krzak napisał(a):
Może i nie jest cudotwórcąale dość długo gra na trąbce,i ma dośc duze doświadczenie… …Może mi też sie uda (trzeba zaryzykować)[/quote]

Gdyby Twoj kolega miał na nazwisko np: Cecocho, Niepiekło, Dziewior, Pawłowski, Gryń, Mulak etc. to przyznałbym Ci racje bo to są ludzie „profesorowie”, którzy mają „doświadczenie”…

I jeśli, zauważyliby że w Twojej grze jest jakiś błąd niespowodowany brakiem systematycznej pracy to napewno zasugerowali by jakąś zmiane.

Jeśli wydaje Ci się że zmianą zadęcia lub ułożenia ustnika poprawisz sobie skale to się bardzo mylisz…

krzak – mam takie zapytanie jak długo grasz na trąbce oraz co jest nie tak w Twojej grze że chcesz coś zmieniać?
Moje drugie pytanie jest następujące ile ćwiczysz na trąbce…?

Grzegorz Leczkowski powiedział kiedyś cyt: „Masz jakiś problem z graniem to poćwicz przez najbliższy miesiąc po 5h dzinnie (z głową oczywiście) jeśli po tym miesiącu nadal będziesz miał problem to można się zastanowić jak temu zaradzić”

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?