Re: Rozgrywanie

Debosch
Członek

Ja narazie nie pracuje tylko gram społecznie poniekąd w orkiestrze strażackiej, ale nie takiej typowej, zeby nie było :p
Popracowałbym chętnie tylko jeszcze wypadałoby najpierw mature zdać a potem jakieś studia czy cuś… 😀
Faktycznie próby w plenerze są conajmniej poronione z następujących powodów: albo wszyscy są tak zmęczeni że mimo swej niewątpliwej miłości do muzyki grać nie chcą, albo wszyscy są tak wstawieni, że robienie próby nie ma sensu.
Tak już bardziej na poważnie, to mi poprostu gra się troche inaczej kojarzy i tu popełniłem błąd. Tzn. wziąłem pod uwage role trąbki jako instrumentu który w zespole gra jakieś bardziej „ciągłe” partie typu melodia itd. Bo faktycznie na wstawkach przerywanch zanudzającą ilością pauz to się rozegrać nie można niestety :/ Co do aktów przemocy – jestem ich absolutnie świadomy, ale dzięki za ostrzeżenie 😉

Alternatywą co do rozgrywania w hotelu może być np. silent brass.
Ale tutaj należy sobie odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie: Komu się chce??!!

Może wymyślimy jakieś ćwiczenie z balonikiem??
Zaletą napewno jest niedenerwowanie kolegów z bandu… 😎

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?