Re: kiedy zacząć

#2637
Student
Członek

Zgadzam się ,ze tworzenie muzyki jest najważniejsze ! Bez tego muzyk jest do niczego. Zgadzam się jednak z takim stwierdzeniem ,ze bez dobrego warsztatu oraz pewnej wiedzy robienie muzyki jest niemożliwe. Nie można komuś powiedziecc zagraj to ladnie, zagraj muzycznie i jeśli ma on jakies problemy to one natychmiast znikają i nagle ku naszemu zdziwieniu tworzy sie piękna muzyka. Takie cuda się niezdarzają. Oczywiście,ze młodego adepta nie można katowąc ogromem wiedzy teoretycznej , historiami o róznych ustnikach ich wielkościach i do czego mogą słuzyć. O robieniu muzyki można mówic wtedy kiedy podstawy warsztatowe sa opanowane w stopniu bardzo dobrym i jedyne nad czym wtedy trzeba się skupiać to o robieniu muzyki. To troche tak jakby poprośić jakiego kolwiek zwyklego człowieka o to ,zeby wszedł na boisko piłkarskie ,wyobraził sobie, ze chce zagrac najlepszy mecz,ze wszystko potrafi i wszystko bedzie mu wychodziło w imię robienia „dobrej piłki”-sadze ,ze efekt nie bedzie zachwycający….
Oczywscie nie chce tu tak uproszczac bardzo tego problemu bo w istocie zgadzam się ,ze najwazniejsza jest muzyka i tylko muzyka! ale wszystko musi mieć swoją kolejnośc.Pozdrawiam serdecznie !

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?