Re: Wasz sposób na ułożenie ust(+trochę nie na temat…).

Student
Członek

Jeszcze jakbyście się podpisywali to bym wiedzial chociaz do kogo mam kierowac moje posty 🙂 Zmyślcie nawet swoj nick ale…lepszy taki niz w ogole. Fizyka fizyką niby wszystko wporzadku i to dobry znak, ze i nauka zaczyna mocno ingerowac w gre na instrumentach detych. Wydaje mi się ,ze jak w kazdym swiecie czy to sportowym czy swiecie muzykow ( nas deciakow) mozna podzielic pewne osoby na tzw przeze mnie: teoretykow i praktykow. Z doswiadczenia wiem,ze ta pierwsza grupa czyli teoretycy wspaniale wszystko wiedza co trzeba ,gdzie ,po co ,dlaczego ( co im się chwali) ale jeszcze nie spotkalem się ,zeby tacy ludzie dobrze grali na trabce,waltorni,czy puzonie. Natomiast ta druga grupa czyli praktycy z reguły wiecej robia mniej mysla. Oni juz przyjeli pewne rzeczy ktore uznali za „swiete słowa” jak: oddech, luz, dzwiek i cwiczenie i cwiczenia i ta grupa ludzi gra zdecydowanie radzi sobie w grze 🙂 Jakby wybitny sportowiec ,biegacz nagle zaczol się zastanawiac jak znalezc np: balans pomiedzy ruchem sciegna w golanie a szybkoscia ruchu sciegna w kostce…to gwarantuje, ze tak siedzial by i zastanawial by sie nad tym wszystkim do konca zycia i nigdy by nic nie osiagnal. Zebym nie byl taki madrala to kazdy z Was byl napewno kiedys w cyrku i widzial zaglera ktory bawi się zaglujac talerzami ,1,2,3,4,5..10 oma . Jesli byscie się zapytali o czym on mysli kiedy wychodzi na scene i wprawia ludzi w zdumienie to na 100% powiedzial by Wam i mnie rowniez ,ze mysli….”czy dzisiaj co do minuty zaliczylem swoj 10 godzinny trening tak jak nakazal mu trener” Oczywiscie trening z głowa!!! nie ma innej drogi do mistrzostwa czy to na trabce, w biegach , w plywaniu itp. Nikt na swiecie nie wynalazl lepszej metody jak nudne powtarzanie tej samej czynnosci do bolu. Pozdrawiam. Student 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?