Re: ułozenie zebow i nie tylko

#2401
Student
Członek

Cześć!

1. Co do tych zębów – Każdy ma inaczej zawieszone szczęki, zupełnie inny kąt zębowy, różną wielkość zębów więc o „idealnym” ustawieniu ich, nie ma mowy! to jest jakiś kompletny nonsens tak samo jak powszechna teoria o tym, że szczęki muszą być równo ustawione ( wiec szczęsto każe się dosuwac dolną szczękę, aby je wyrównać ). Niestety takie teorie mogą tylko skrzętnie uniemożliwić prawidłowy rozwój trębacza konsekwentnie nawarstwiać różnego rodzaju problemy a przedewszystkim spięcia! To jest działanie całkowicie wpoprzek organizmu.

Niezastanawiaj sie co i jak ma być ułożone wewnątrz jamy ustnej. Składasz usta tak jak do wymawiania literki MMM, poczym przykładasz ustnik i grasz! Do tego dobry oddech , swobodne dmuchanie i wyobraźnia dźwięku.
Sam zresztą zauważysz, że na 5 osób które uformują usta tak jak do wymawiania literki MMM , każdy z nich bedzie przykładał trąbkę pod innym kątem. To ułożenie ust jak do MMM nic nie kosztuje, nie robisz żadnych dziwnych rzeczy z ustami, jednym słowem nie przeszkadzasz naturze!

2.
[quote]
pi0tr3q napisał(a):
moj nauczyciel mowi inaczej
„naucz sie pic a granie samo przyjdzie” :)[/quote]

…przyznam, że na tak poważnym forum Brassserwisu taki post jak ten „lekko” kompromituje autora tych słów.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?