Re: problem z dŻwiękiem

#2022
Anonim
Gość

Co do brzmienia to najwazniejsza rzecza jest słuchanie wybitnych trebaczy i wzorowanie się na ich dźwieku. Ja nie wiem ,co wy wszyscy upraliscie sie na to gardlo!!! luzne gardlo jest takze wazne ale to jest moze ostatni element na który warto zwrócic uwage w tworzeniu dobre brzmienia!!! Bo zastanówmy się co to jest dobre brzmienie?-ano dobre ,to takie które jest czyste i posiada bardzo duzo alikwotów w sobie !!!to jest gwarancja dobrego brzmienia!!! a zeby takie uzyskac to trzeba sprawic -co tylko wszystkim wydaje się takie łatwe ,zeby wargi caly czas byly razem i wibrowaly prawildlowo!!!! to jest klucz do dobrego brzmienia. Wiem ,bo sprawdzilem. Gardło- to jest któryś tam element który przyznaje takze sklada się na prawidlowe brzmienia ale to jest 1/4 brzmienia. Wargi i ich zamkniecie!!! od tego trzeba zacząc a potem bardzo dobre podparcie czyli potoczny „oddech”. Pozdrawiam i błagam nie dorabiajcie teorii z gardłem i innymi podobnymi historiamii.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?