Re: Gdzie jest sznurek…

#13784
Blues
Członek

Dobra Marcinie, dzięki za informacje, ale interesuje mnie jeszcze jedna rzecz… Piszesz, że opierasz się głównie na dolnej wardze… A jak masz ułorzoną dolną szczękę i dolną wargę, jest na równi z górną, czy może trochę cofnieta??

Jeszcze na temat wypowiedzi Tomaso:
W tej książce piszą, żeby wydobywać c1, d1, e1, f1, g1 etc. bez uzycia tłoków… Czy jest tu ktoś kto potrafi to zrobić (mowa o d1 i f1 oczywiście 😀 ) albo chociaż widział kogoś kto tak robi?? I jeszcze jeśli ktoś widział(słyszał), albo sam tak gra(d1, f1 bez użycia tłoków) To niech napisze, czy te dżwięki są normalne i chociaż w miarę soczyste, czy tylko jakieś szumy, albo jęki wychodzą??
Ja próbowałem tak się bawić i jedyne co mi wychodzi, to zagrać: h, a g małe bez użycia tłoków, ale te dźwięki są takie suche i mało brzmiące… Ale cokolwiek innego, jak choćby wspomniane d1, f1, to już nie ma bata, żeby usta ustawić pomiędzy c2, a e2 i żeby takie d2 bez tłoczków wyszło…

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?