Re: Gdzie jest sznurek…

#13781
Blues
Członek

[quote]
filip napisał(a):
No jasne że się spotkałem 😉 Na żywo i w internecie. Posłuchajcie np. Bolero w wykonaniu Zoltana Kissa i oceńcie czy to muzyka 😉 [url=http://www.grabarek.block.punkt.pl/bolero.mp3]bolero.mp3[/url]
[/quote]

Nie no :-D, to nie jest muzyka, tylko przegięcie i powinno się znajdować raczej w temacie „Jak nie powinny być wykonywane niektóre utwory” 😡 , to przecież ten trębacz gra „swoją górę” o niebo lepiej, ale nie wierzę, że każda puzonowa próba grania powyżaj skali się tak kończy… 😉

[quote]
Moim zdaniem granie „powyżej skali” jest fajne, ale tylko żeby popisać się swoim warsztatem lub żeby rozwinąć sobie aparat gry, bo granie całego niemal utworu ponad skalą to przesada. Co innego np. w big bandach czy jazzie, kiedy „gwizdanie” stosowane jest w umiarze i z głową.[/quote]

zgadzam się w 99% 🙂

Jeszcze prośba do dr.marcin’a:

Skoro już uchyliłeś „rąbka tajemnicy” 😉 , to czy mógłbyś napisać coś więcej, a najlepiej jak najwięcej na temat tych ćwiczeń do grania góry i na temat tego grania „bez użycia mięśni”…
Ja to tam jeszcze do grania a3, czy coś takiego z wykożystaniem w normalnej grze(bo ot tak sobie na świeżych ustach coś wytrąbić to każdy głupi potrafi 😉 ) to mi jeszcze daleeeeeeeko…, ale coś takiego się przydaje w normalnej nawet grze…

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?