Re: Ogólnopolski Przegląd Orkiestr Dętych OSP 2007 – Krynica Zdrój

#12697
lever
Członek

Dobieranie muzyków służy przede wszystkim zwiększeniu poziomu artystycznego orkiestry. To że robi się to akurat przed konkursem jest normalne, bo trudno żeby dobierać muzyków na wiejski festiwal na który przyjdzie 50 – 100 osób, którzy i tak nie znają się na muzyce ,pisze pan trąbeczka
widze facet jak traktujesz ludzi , i strasznie mi się to nie podoba , prawdziwy profesjonalista będzie miał radość z tego że zechce go słuchac nawet 10 osób , ale jeżeli ktos na siłe chce robić z siebie gwiazde , to oczywiście będzie postepował tak jak pan pisze , i to że robi się to przed konkursem właśnie nie jest normalne , dlaczego ? przykład orkiestry OSP Dobrynin , słyszałem ich na występie w Rzeszowie (było wiecej niż 100 osób) był to dzień samorządowca , orkiestra zagrała w „rodzinnym ” składzie , ale zagrala taką ” chałę” że nie można było tego słuchać , co więcej została przedstawiona jako laureatka pierwszego miejsca w przeglądzie ogólnopolskim , i jeden pan który stal obok mnie powiedział jedno tylko zdanie ……to ostatnia orkiestra na tym przeglądzie chyba weszła ukłoniła sie i zeszła, a druga zagrała kurki trzy dlatego drugie miejsce zajęła……. jaki wniosek ,na przeglądzie orkiestra jest super bo ma w składzie kilku zawodowców , zdobywa pierwsze miejsce , i później reprezentuje się bez zawodowców ( bo przecież oni dla 50 czy 100 osób nie zagrają)i odstawia maniane , krzywdząc przy okazji inne zespoły
tak że panie trąbeczka proszę się trochę zastanowić co pan pisze
pozdrowionka dla wszystkich lever

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?