Re: problem stomatologiczny

#11385
mark
Członek

Przemku, wydaje mi się że decyzję o tym co wstawić powinieneś głównie podejmować ze stomatologiem. Chyba nie chciał byś żeby problemy przeniosły się do okostnej itp. bo wtedy komplikacje mogły by przedłużyć okres leczenia.
Mam pewne przeczucia że najlepszym rozwiązaniem mogły by być implanty. Koronka to chyba jest wstawka pomiędzy zębami trzymająca się na drutach (może fantazjuję ale tyle mi się przypomina). Możliwe że będzie ci to latać, uginać się itp. Jeśli okaże się że lepsze rozwiązanie będzie kosztowne to może warto nieznacznie poczekać i uzbierać, może wrazie czego zrobić zbiórkę u znajomych… może też na forum. Ale tak żeby sprawę załatwić na zawsze a nie na jakiś czas…..
właściwie talent ci nie pomoże jeśli z zębami będzie kiepsko. jesteś jeszcze młody i masz sporo czsu na naukę, „robienie” kariery więc się nie bój okresu bez trąby. lepsze to niż walka z bólem i niepewnością kiedy sprawa się „załatwi”
pisz jak to przebiega, może innym się przyda

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?