Re: Kompozcycja

Student
Członek

Hej

Czekamy na kolejne utwory Smurfik. Teraz prosimy o jaką szybszą część !. Mam nadzieje, ze wktórtce napiszesz utworek na trąbke i fortepian i lub z towarszyszeniem orkiestry! Czekamy!

MANIFEST

Luudi1, przyjacielu….
Nie obraź się ale z Twojego postu aż bija taka polska typowa zawiść !

napisał Luudi1:
„jesli piszesz od tak dawna to jak harmonizowałes utwory, skoro przedmiot harmonia w szkole muzycznej II stopnia dochodzi dopiero w III klasie. (mam na myśli, że możesz mieć dużo błędów harmonicznych; z reszta będziesz się o tym uczył).”

— haromonizować utwory? gdzie Ty żyjesz kolego? w baroku? mamy XXI wiek! Dzisijesza „harmonizacja” polega na stworzeniu za pomocą harmoni odpowiedniego klimatu utworu nadanie mu czegoś szczególnego a nie ułożenia akardów do melodi wg odpowiednich zasad! Wiekszość kompoztorów już dawno odeszła od zasad poprawnej harmonii!

napisał Luddi1:
„A jeśli chodzi o formę to: Jak można pisać utwór nie okreslajac uprzednio jego formy? (Na literaturze muzycznej uczysz się o:
formach wokalnych, instrumentalnych, jednoczęsciowych, wieloczęsciowych, o dużym aparacie wykonawczym: opera, oratorium. itp.) Jesli pisałes utwór na orkiestrę symfoniczna to najprosciej by było nazwać go Symfonia, ale wtedy musisz mieć cztery częsci: Allegro (szybka), Andante (wolna), Menuet lub Scherzo i na koniec Finale.”

—Wybacz stary, ale posiadasz takie stereotypy myślowe które za pewne wpoili Tobie jacyś zakompleksieni nauczyciele, że aż nie moge tego dalej czytać. Reprezentujesz typowy przykład osoby która w przyszłości jeśli bedziesz miał jakiego kolwiek ucznia i ten uczeń będzie w czymś lepszy od Ciebie lub będzie poznawał wiedzę z którą Ty jeszcze się nie spotkałeś to jestem przekonany na 100%, będziesz robić wszystko aby takiemu uczniowi przyciąć skrzydła!!! zgnoić!!

Przepraszam, że ten post jest tak nasączony złością z mojej strony ale nic mnie bardziej nie ….denerwuje jak z góry krytykowanie tego co młodzi ludzie chcą robić ,zmieniać. W tym kraju trzeba mieć OTWARTY UMYSŁ na nowe pomysły, na dostrzeganie ludzi utalentowanych DOOKOŁA NAS! wyciąganie tych ludzi i promowanie. Poźniej życie samo zweryfikuje czy byli oni utalentowani i zaistnieli czy też nie ale od samego początku trzeba ZACHĘCAĆ ludzi do robienia czegoś nowego! a jeśli tylko widzie się ,ze taka osoba ( tutaj Smurfik) wkłada w to serce, ma PASJE to bez zastanawiania się trzeba wspomagać takich ludzi.

SZUKAĆ, ODKRYWAĆ, DOSTRZEGAĆ LEPSZYCH OD NAS!!!! TYLKO WTEDY MAMY SZANSE SAMI się przy tym czegos nauczyć. JESLI JA CZEGOŚ NIE POTRAFIĘ to NIE znaczy ze INNI TEŻ NIE POTAFIĄ!!!

POLSKIM STEREOTYPOM MYŚLOWYM MÓWIĘ ZDECYDOWANIE NIE!!!!!!!!!

DO BOJU SMURFIK !!!!!!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?