Re: Jakiej słuchacie muzyki?- poznaj gusta userów forum:D

#11306
andrew
Participant

[quote]
mactr napisał(a):
Witam!

Andrew, co to masz z ty hip-hopem?:)
Może ktoś tu lubi taką muzykę… 🙂

[/quote]

Hehe. Zacznijmy od tego, że ja hip-hopu nie uważam za muzykę.
A ja słucham bardzo wiele rodzajów muzy. Postaram się z każdego gatunku przynajmniej po 2 zespoły podać( lub 2 wykonawców 😀 )

Jazz- m.in. Michael Camilo, Dave Weckl Band, Arturo Sandoval( ogólnie wszystko związane z trębaczami w jazzie)…

Rock- m.in. The Doors( uwielbiam ich 😆 ), Led Zeppelin, Deep Purple, Scorpions, Guns 'N Roses , Aerosmith, Red Hot Chili Peppers, Genesis,Queen, Toto( polecam ich koncerty- świetni muzycy) oraz oczywiście Dream Of Theater( piosenka- „Dance Of Eternity”- kosmos)……..

New Romatic i stare przeboje – m.in. Alphaville, A-Ha, Abba, Ace Of Base, DEPECHE MODE( zaje…… zespół), Tears of Fears (głównie za soundrack do mojego jednego z najlepszych filmów- „Donnie Darko”), Joy Division, Bonnie Tylor, Dead or Alive( „You Spin Me Right Round”- polecam), Black, Duran Duran, Eurythmics, Lynyrd Skynyrd, Roy Orbison, Layra Branigan, Europe, Frank Sinatra, Paul Anka, ……

Polska poezja śpiewana i Ska- m.in. Marek Grechuta, Czesław Niemen, Akurat, Happy Sad, Republika……….

Soul i Funky- Tower Of Power, Earth Wind & Fire, James Brown…..

Muzyka POPularna -tutaj zespoły, które mi wyjątkowo wpadają w ucho lub grają w nich dobrzy muzycy- m.in. Maroon5, Madonna, Gloria Estefan, Alicia Keys……….

Reasumując: można tu pisać bez końca. Ja zapewne nie wymieniłem nawet połwy tego czego słucham 😎

Ale się rozpisałem 😮

—-Pozdrawiam—-

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?