Re: Rubik?

#11271
mkrol
Członek

Nie zostaje mi nic, tylko dołączyc się do opini mactra, który bardzo skrzętnie wypunktował swoje poglądy na teman p.Rubika w poprzednim poscie. 😀

Prawdemówiąc, trochę bałem się rozpoczynac temat o nim. Spodziewałem się ataków i odpowiedzi typu: „Ta muzyka jest swietna, spróbuj napisac lepszą jak taki mądry jestes „, „Bach to ściema, wolę Rubika”, lecz widac, że nie jestem jedynym opornistą co do tej sprawy:)

Ale powiem szczerze: nie mogłem rano zjesc sniadania słuchając muzyki Rubika, oszłołomiony porannym wstawaniem i pięciominutowym buczeniem budzika wprost w moje uszy( nie umiałem nawet zmienic stacji) po czym wstrzymywałem torsje:-o . Jest po prostu coś co mnie odpycha w jego muzyce, co przywodzi mi na mysl zawodzenie babc w kosciele i disco-polo…
Zmierzajac do konca – uważam i mam nadzieje, że owo „5 nimut” dla pana Rubika szybko się skończy (nie ze wzgledu, że równo kasę trzepie, wszyscy go znają itp) tak jak to spotkało „Ich Troje” i piosenki typu „ju gaciu pamperap”. Uważam tak, poniewaz wszyscy wiemy, iż prawdziwa sztuka przetrwa wieki, a wyzej wymienione przykłady nie przetrwały nawet kilku sezonów.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?