Re: Rubik?

#11263
Student
Członek

Drodzy Panowie

Przyznam, że Pan Rubik zrobil i nadal robi kariere w Polsce na gruncie pewnego charakterystycznego stylu jego utworow a takze jego wlasnego stylu wizualnego. Facet znalazł nisze w Polskiej muzyce. Robi to co robi, ludzią się podoba generalnie trzyma sie to na pewnym całkiem niezłym poziomie i…wszyscy są szczęśliwi.

Spróbujcie spojrzeć na Pana Rubika troche z innej strony. Jeśli tylko potraficie to WYOBRAŹCIE sobie…., że to Wy macie możliwosc „tworzenia” czegoś za całkiem niezła kase, za uczciwe pieniądze!

Wyobraziliście sobie już taka sytuacje?

Ok. CZujecie się z tym normalnie: ktoś do Was przychodzi , prosi Was o napisanie jakies muzyczki, płaci Wam odpowiednio. Zgoda?
Super, to spróbujcie teraz powiedziec samym sobie, ze odrzucicie taka propozycje bo…bo to chłam……….jasne, że nie odrzucicie!!
Tak samo robi Pan Rubik. Jest zamówienie, jest kasa to komponuje tak, zeby się i podobało i sprzedawalo. Nie kradnie, nie oszukuje……pracuje uczciwie

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?