Re: Co sądzicie o konkurencji??;p

mark
Członek

Jak widać konkurencja (w sensie ogólnym-jako sam fakt istnienia czegoś innego) jest konstruktywna!!
I dobrze że jest – sam chętnie tam zaglądam jak i na strony zagraniczne – choć nie ma to jak polszczyzna. Sam nie za dużo piszę ale codziennie śledzę co się dzeje. I przy okazji chciałem się zapytać… zdaje się że wchodząc w menu główne pokazywała się lista chyba 10pciu ostatnich wypowiedzi na forum… teraz są tam aktualności, które mają to do siebie że zmieniają się raz na kilka tygodni – czyli nie niosą żadnej nowej informacji. Nie wiem czy coś sobie przestawiłem we właściwościach mojego konta, czy też ktoś zmienił ten szczegół stony…?? Dla mnie to było doś wygodne i widać było co się w istatnich chwilach zmieniło. Teraz włączyłem sobie powiadamianie ale np w weekendy mam z tego powodu mnóstwo mail’i… A właśnieczy nie można by było w powiadomieniu przychodzącym mail’em za mieścić informację np o temacie wypowiedzi i autorze – zawsze to jakieś ułatwienie a bitów niewiele więcej…

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?