Re: Co sądzicie o konkurencji??;p

#11232
NTligeNT
Członek

Od kilku tygodni (jako początkujący po przerwie) przeglądam oba fora. Brasserwis.art.pl jest lepszy merytorycznie. Natomiast trumpet.art.pl ma lepszą wersję oprogramowania do obsługi forum. Fajne są powiadomienia o odpowiedzi wysyłane na numer gg. Fajny jest podgląd pierwszej i ostatniej wypowiedzi w wątku. Generalnie forum to fajnie się przegląda. Natomiast w Brasserwis czcionka, która zrobiono button „Reply” jest mało czytelna (może to i dobrze, bo może redukuje to pospieszenie wysyłane posty). Poza tym button można by było przetłumaczyć, w końcu serwis leży w domenie .pl 🙂 Zdarzają się też ślepe hiperlinki.

Poza tym początkujący szybciej doczekają się odpowiedzi na swoje pytania na trumpet.art.pl 🙂 Tak przynajmniej wygląda sytuacja we wrześniu. Nie wiem jak wcześniej bywało.

A przy okazji dziwi mnie dlaczego w nazwie serwisu są tylko 3 litery „s”. Wyraz „Brass” to 2 x „s” (po kolei), słowo „serwis” to też 2 x „s”. 2 + 2 = 4 🙂 Ale wiadomo, że sztuka rządzi się odmiennymi prawami, aniżeli matematyka 🙂 wg, której powinno być „braSSSerwiS.

Generalnie Brasserwis jest lepsiejszy. Ale konkurencja nie śpi 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?