Re: Jakiego instrumentu nie znosicie??

#11027
Blues
Członek

Ooo… Właśnie mi się przypomniało… 😀
Kwartet(w porywach chyba nawet sekstet, czy oktet) akordeonowy… 😡
Ciężko mi porównać, bo nieczęsto słucham takiego sqadu, ale ten zespół, który jest w naszej PSM, to poprostu pomyłka jakaś… 😕
Owszem, zdarza im się zagrać coś fajnego, jakieś wypasione tango w wypasionej transkrypcji, albo taki „Lot Trzmiela” też wymiatają, ale pomijając to, że po kilku utworkach, to człowiek ma już dość, dochodzi kwestia repertuaru i aranżacji, bo to co wymieniłem to generalnie tylko wyjątki są 😕 Jak ten ich „dowódca”(bo kapelmistrzem, czy coś to bym go nie nazwał…) już coś wymyśli to jest koniec, nie da się tego słuchać 😕 , a najgorsze to jest jak zaczynają wprowadzać „elementy perkusyjne”, np. 3 gra, a 3 bawi się akordeonem… strzelają klapkami, rzężą i diabli wiedzą co jeszcze, w każdym razie nijak się to stukanie ma do tego co w.w. grają…
A co gorsza, ten ich nauczyciel zawsze musi się wpieprzyć na każdy koncert, jaki jest w szkole i poza nią… ostatnio nawet na dużym koncercie mozartowskim, który był na mieście grali i to bynajmniej nie mozarta 😕

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?