Re: Haydn w wykonaniu Marsalisa :|

Radekss
Członek

Marsalis nigdy nie bedzie mial tego co Gillespie ? Jasne ze nie ! Nigdy nie bedzie mial takich policzek tudziez policzkow 🙂 A co do wypowiedzi studenta to mysle ze po czesci rozumiem o co Ci chodzi ale uwazam ze wlasnie powinnismy krytykowac. Takie szeroko rozumieane dyskusje na rozne tematy pomagaja w zrozumieniu wielu rzeczy i wyrobieniu wlasnego zdania. A kazdy powinien miec wlasne zdanie. Jednym z powodow dla ktorych artysci tworza jest publoicznosc a co za tym idzie i KRYTYKA. Marzeniem kazdego muzyka a przynajmniej wiekszosci jest to aby odniesc sukces. Marsalis go osiagnal i na pewno jest z tego dumny. Przez jednyvch jest uwielbiany a przez innych nie, ale niekt nie zaprzeczy czy tez nie zaneguje jego dorobku artystycznego, pozycji w jezzowym i ogolnie rozumianym – muzycznym schowbiznesie…etc

Mi naprzyklad jak zobaczylem ta kadencje w koncercie Haydna wlosy deba stanely 😀 Chociaz jak slucham jego jazzowych kawalkow to te wrazenia sa wiele mniejsze. Sa jednak ludzie, ktorzy za marsalisem w ogien by skoczyli:D w obronie jego artyzmu szeroko krytykowanego itp

Wielkosc artysty mozna mierzyc roznie ale mi sie wydaje ze jednym z wielu powodow dla ktorych Wynton Marsalis jest tak wielka osobistoscia jest fakt ze o nim dyskutujemy… i nie tylko my 🙂

Doda chyba kiedys powiedziala ze wielkosc artysty mierzona jest iloscia jego wrogow. Czy cos w tym stylu. Cos w tym jest :D:D:D:D:D:D:D

Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ze poslurzylem sie nazwiskiem czy tez przezwiskiem DODA 😀

„Uważam, żę trzeba akceptowac muzyków takimi jakimi są!”
I zgadzam sie ! Ale krytyka nie zawsze musi wiazac sie z oczernianiem itp Zachwycajmy sie tym co nam sie podoba ale nie przemilczajmy tego co nas razi i nam nie odpowiada. Wlasne zdanie poparte jakiemis konkretnymi argumentami to podstawa 🙂 :!

pozdrawiam szanownych forumowiczow 🙂

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?