Re: Haydn w wykonaniu Marsalisa :|

#10036
korek
Członek

witam,
napisalem ze to kwestia gustu, we wczesniejszym poscie napisalem ze jest swietnym trebaczem, ale jak napisalem wczesniej jednemu moze sie podobac a drugiemu nie, a skoro napisalem ze to czy jego muzyka sie podoba czy nie to kazdego osobista sprawa, to znaczy ze nie sugeruje sie opiniami innych. Jesli uwazasz ze jakas jego plyta jest warta wysluchania to podaj tytul, a postaram sie ja zdobyc i przesluchac, moze to co do tej pory sluchalem po prostu do mnie nie docieralo. Spotkalem sie z wieloma ludzmi, ktorzy uwazali podobnie jak ja ze czegos brakuje w jego plytach, moze na koncertach jest inaczej. Ale wszystko jest kwestia gustu, wiec nie pisz ze z opiniami tzw. „ekspertow” do klopa, eksperci nie sluchaja chyba takiej muzyki, tylko fanatycy. Ostatnio znalazlem trebacza Seana Jonesa. Chyba tak to sie pisze. Goraco go polecam. Slyszales moze o nim? Z tego co sie orientuje to gral chyba w sekcji trabek Marsalisowej Lincoln Center Jazz Orchestra, ale nie jestem pewien. Na youtube.com sa chyba jakies filmiki z nim w roli glownej. wpisz w wyszukiwarce na youtube.com sean jones trumpet. ten gosc jest swietny moim zdaniem. Napisz co o nim sadzisz. Pozdrawiam. Dysuktujmy dalej.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?