Re: „Cisza”

mark
Członek

No Panowie, dostarczacie wręcz sportowych emocji!!
To już półmetek.
Tak sobie pomyślałem o odniesieniu do dyscyplin lekkoatletycznych. Moglibyśmy spróbować zorganizować sztafetę. Np. z Rzeszowa do Szczecina przez kilka ścieżek poprzez 4 miejscowości (a właściwie „skrzynki” kontaktowe naszych forum’owiczów). Można by policzyć czas poczcie a przy okazji zorganizować najszybszą ścieżkę przerzutu…
Można by też pomyśleć o skoku w dal, sprincie, maratonie….

No dobra ( trochę powagi), z „Ciszą” też swego czasu miałem do czynienia i może się nie starałem jakoś specjalnie ale ciągle w ręce wpadały mi inne wersje. Jakoś nie przemawia do mnie ten utwór, poza tym mam tylko jedno wykonanie więc nie mam odniesienia. Ale szczególną irytację wywołuje u mnie „Gabriel’s oboe” Morricone. Mam chyba ze 7 wersji papierowych, 3 nagrania – i każde inne. No niby różnice nie są wielkie ale jednak są!!!!
Mój kolega, grający na zmarszczce (akordeonie lub wstydzie jak kto woli), namawia mnie na wspólne granie. Myślę że się to skończy zawodami biegu przez puszki. Kolega gra dobrze i ma spore doświadczenie w „grywaniu weselnym” a mnie chyba 2 – 3 puszka dobije ale nie dam się darmo!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?