Re: G. Voillet – Sonata Es-dur??

#10302
mactr
Członek

Witam!

Razem z Doktorem C4 zapomnieliśmy Wam powiedzieć, że nie dysponujemy songiem :), o który chodziło mi w startowym poście :).
Więc, jeśli ktoś chce sobie pograć ten utwór z myślą o konkursie, to się może później zdziwić :). Fakt faktem – kawałek, który otrzymałem od Doktora pewnie również wart jest uwagi i mimo, że to nie ten – dzięki Mu (Doktorowi, nie utworowi:)) za okazanie zainteresowania.

W ogóle tak się zastanawiam, czy nie da rady jakoś chamsko ominąć prawa 🙂 i zrobić działu do którego by się wrzucało elektroniczne nuty.
Chyba można by stworzyć klauzulę, jak np. „Administracja nie odpowiada za pochodzenie i „coś tam” 🙂 materiałów umieszczanych na forum i nie ponosi odpowiedzialności z tytułu, ble ble”.
Trochę to naciągane i trochę z prawem pod prąd, ale edukacyjne korzyści dla Brassmaniaków byłyby olbrzymie :). Jednak jakieś zasady musiałaby obowiązywać, np. nikt nie wrzuca skanów książki S. Sołdrzyńskiego 🙂 :). No ale już pewnie panowie od Haydna do Joliveta za bardzo by się nie obrazili :).
Pewnie już ktoś o takową możliwość pytał, ale co mi szkodzi powkurzać Admina… 🙂 🙂

Cholera, to jednak trochę nie fair, co? 🙂 🙂

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?