Re: Ruben Gijon Simeo – warto zobaczyć go w akcji.

#10180
mactr
Członek

Witam!

A to dyskusja o Rubenie (którego wszyscy zgodnie nienawidzimy:)) nam powróciła.
Studencie, zgadzam się z Tobą i podpisuję się pod tym, co piszesz obiema rękami i jedną nogą (zwłaszcza, że Ty także się ze mną zgadzasz) 🙂 :).

Jeśli chodzi o muzyczność gnojka:).
To, że trębaczem kosmicznym jest, nie podlega żadnej dyskusji.
Chodziło mi bardziej o niego jako samego muzyka, w oderwaniu od jego umiejętności i trąbienia w ogóle.
Chodzi mi o to, na ile (i czy w ogóle) chłopak zdaje sobie sprawę po co właściwie robi muzykę, dla kogo, czemu tak naprawdę powinna służyć jego biegłość techniczna itd.
Być może nie zawraca sobie głowy takimi rzeczami (to może i nawet dobrze) tylko po prostu gra, bo to sprawia mu radochę i tyle…
W zasadzie, w jego wypadku jedynym potencjalnym zagrożeniem jest to, że do końca życia będzie chciał być szybszy i szybszy i szybszy (co jest cholernie ważne, ale nie najważniejsze :)).

Ale specjalnie się o niego nie martwię 🙂 – technikę już ma kosmiczną (co będzie za 10 lat – strach pomyśleć!), teraz tylko musi spotkać odpowiednich ludzi (z jego renomą to nie będzie trudne:)) i nie dać zrobić z siebie maszynki do robienia kasy itd.

Koleś to ewenement i trza mu kibicować. Jak się za bardzo nie będzie woził to może pozwolimy mu założyć konto na Brassie :).

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?