Re: Ruben Gijon Simeo – warto zobaczyć go w akcji.

#10176
mactr
Członek

Witam!

Rzeczywiście, Vizutti zagrany pierwszorzędnie, ale w Karnawale to już widać trochę strzałów obok. Z drugiej strony – chciałbym, żeby było ich tylko tyle u mnie:).
Ważniejszą sprawą jest nie to, jak on to gra, ale ile z tego rozumie. Załóżmy, że trąbi od 6,7 roku życia – niby to już niezły staż, ale zastanawiam się na ile dobrym muzykiem (nie trębaczem!) można być mając 14 lat. Bez obrazy dla nikogo… TO JESZCZE DZIECKO JEST. Przed nim jeszcze pewnie cholernie długa droga, zobaczymy czy nie zbłądzi :). Siergiejowi się udało…

Nawiasem mówiąc, ciekawe jak dotychczas wyglądała jego edukacja, jakimi metodami szkolono go technicznie, w jaki sposób oswajano go z interpretacjami, itd. Oczywiście, że chłopak to geniusz, ale nikt mi nie powie, że profesorek dał mu Arbana, Clarke’a, stos utworków i widywał go 2 razy w tygodniu. Na pewno ktoś mądry opracował dla niego metodę, którą posługiwano się przez kilka lat, dzień w dzień. Gdyby tylko zdobyć tę metodę, hehe….

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?