Re: czy już za późno na nauke?

Adam
Participant

[quote]
Daniooo pisał(a)):
witam serdecznie

przebuszowałem mase stron internetowych poświęconych nawet i w niewielkim stopniu grze na Tubie
ale napisze tutaj z takim zapytaniem.

mam 17 lat, na Tubie gram od roku, niestety tylko w orkiestrze OSP, ale można powiedzieć że „poczułem powołanie” 🙂 zakupiłem swoją własną Tube, i gram na niej, nie mniej jak, po pół godziny dziennie.
próbuje co raz to nowych utworów, co raz to bardziej pokręconych.
widać postępy w mojej pracy…

no ale niestety, nie jestem po żadnej szkole muzycznej, z muzyką ogólnie mam nie wiele do czynienia, poza tym co mi wpajają w tej własnie Orkiestrze…
chciał bym sie rozwijać dalej, lecz wiele osób mi wmawia żebym dał sobie spokój, że już troche za późno na nauke takich rzeczy.

i nie wiem co robić.. czy jest sens kształcenia sie w tym kierunku? czy przyjmą mnie do jakiejkolwiek szkoły muzycznej w moim wieku? jeśli tak, to jakiej…? jak sie dalej rozwijać..

jeśli ktoś sie orientuje jak to wygląda, albo moze wie co bym mógł zrobić w mojej sytuacji, to proszę o pomoc, będę dozgonnie wdzięczny

pozdrawiam[/quote]

Wszystkim, którzy odradzają Ci przypomnij lub zapoznaj z człowiekiem zwanym Christian Lindberg, który rozpoczął swą grę na puzonie w wieku 17lat… Co prawda wcześniej grał na barytonie ale…. ciężko doczytać jak długo 🙂

[url=http://www.tarrodi.se/cl/]Christian Lindberg[/url]

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?