Re: Technika gry na puzonie

#8897
Student
Członek

Hej

Czytając Twoje pytanie bardzo się uśmiałem ponieważ oczekujesz odpowiedzi co robić, żeby grać jak Lindberg 🙂 Nic nie trzeba robić ponieważ nigdy nie będzie się grało tak jak Lindberg. Jest on jedyny w swoim rodzaju, unikalny, niemal jest jak dzieło sztuki. Czyli ktoś taki, którego słuchasz na koncercie, podziwiasz i przez połowe nocy nie możesz zasnąć bedąc pod wrażeniem jego gry. Dlatego właśnie wiesz, kim jest Christian Lindberg ponieważ jest on jeden na świecie. Gdyby było „ich” wiecej to pewnie nigdy byś o nim nie usłyszał gdyż zniknął by w tłumie innych muzyków. Choć przecież jest cała masa genialnie grających puzonistów to właśnie….jest jeden Lindberg, który hipnotyzuje ludzi swoja grą i muzykalnością. To tyle.

Żeby grać tak jak Lindberg to nie wystarczy odpowiednio pracowac oddechem, ustami itp. W jego grze jest coś wiecej, coś unikalnego czego nie da się zmierzyć lub przyporzadkować skali od 0 do 10. Jedni nazywają to talentem inni darem Bożym a jeszcze inni Bożą iskrą. TO jest własnie to COŚ co sprawia, że wiesz kim jest Ch.Lindberg.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?