Re: Co sądzicie o tym nagraniu?

#8567
Soltys
Członek

hmm.. a’vista powiada pan?? no dobra! skoro wg Pana a’vista gra ktos kto wlasnie studiuje na akademiach muz w Mainz i Monachium klasa Kontrabasu, w szkole podstawowe i liceum cwiczy od rana do wieczora po kilka godz dziennie to dobra. Jezeli pan jest taki dobry to prosze chwycis do reki swoj instr i zagrac cos. moze tez sie wypowiemy na ten temat. nie sadze zeby jakis muzyk (obojetne na czym gra) ale muzyk a nie MUZYKANciarz moglby napisac ze „kontrabasy graja a’vista”. juz po samym tym tekscie mozna poznac Pana pojecie o muzyce. no ale wiadomo… kazdy ma swoje zdanie. troche mnie to zdenerwowalo bo gram na tubie no a czasem w wolnych chwilach:):):D gram na kontrabasie (aktualnie studiuje na Akademi w Monachium) tez na kontrabasie, no i mialem okazje grac wtedy. no trudno!! jezeli pan tak pisze to nie bronie panu. no ale ja osobiscie wolalbym nie kompromitowac sie i nie chwalic taka NIEWIEDZA piszac takie bzdury!!! hehe. mam nadzieje ze nie gra pan w zadnej ork detej a jak tak to boje sie zeby przypadkiem nie znalezc sie na Waszym koncercie.. tak to juz jest z takimi ludzmi ktorzy wola gadac i pisac cos przeciwko niz chwycic instr i zagrac cos. powtarzam!! takich ludzi jest w cholere ale trzeba cos robic a potem krytykowac…
wspolczuje panu tego braku pojecia.. przykro mi za pana.. nikomu pan nie przynosi wstydu tylko sobie..
pozdrawiam Cie Pinki i wszystkich z Wilamowic!!! Sołtys kontrabass/tuba:)

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?