Re: Co sądzicie o tym nagraniu?

#8546
arek72
Członek

O czym wy tu piszecie ?? 10 lat wiedzy o orkiestrach dętych ?? Raczkujesz kolego, raczkujesz w tym temacie. Macie rację w jednym – to powinno wszystkim sprawiać radość, to powinna być zabawa więc więcej luzu w wypowiedziach ( szkoda serca ).
Napiszcie proszę kto to jest zawodowiec ?? czy ten kto skończył studia, średnią muzyczną, a może już ten kto był na koncercie w filharmonii jako słuchacz ?? Poza tym skoro piszecie że w Wilamowicach jest przewaga zawodowców, to powiem wam że Wilamowice jako miejscowość muszą być baaaardzo bogate, ponieważ znam akurat środowisko „zawodowców” i wiem jakie interesują ich pieniądze za koncerty ( oczywiście są tacy którzy zagrają za darmo dla zabawy i dlatego żeby zagrać z dobrą amatorską kapelą ). A jeżeli Wilamowice wysyłają swoich do szkół muzycznych to chwała im za to, ale gość po I stopniu nie jest jeszcze zawodowcem. Zresztą co tu gadać o zawodostwie kiedy z tego nie bardzo można żyć. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?