Re: Co sądzicie o tym nagraniu?

#8543
vafer
Członek

Zgadzam się, tamte regiony mają najsilniejsze tradycje związane z orkiestrami dętymi. Ale faktem jest też, że większość orkiestr dętych ma mówiąc ogólnie ok. setki i to nie jest fenomenem. Mnie najbardziej bawi to, że jest wiele orkiestr, które są przez lata na średnim poziomie i nagle z sezonu na sezon robią się okrutnie profesjonalne, trwa to przez trzy, cztery lata a potem orkiestra ginie… Nagła demotywacja muzyków czy koniec funduszy… ? Orkiestra ze Starej Wsi jest od dawna dobrze znana o wiele bardziej od Wilamowic. Zaplecze muzyczne tej orkiestry a raczej jej dyrygenta Pana Ś. tez jest dobrze znane wojskowemu towarzystwu muzyków. Tradycje tradycjami ale będę się upieral, że poziom tych orkiestr na przeglądach nie jest wyłącznie wynikiem tradycji ale również kooperacji, o pewnych faktach poprostu wiem…, ale jak pisałem we wcześniejszym poscie, nie mam nic przeciwko.
Tradycja w tamtych regionach to poprostu dobra zabawa, miłe towarzystwo w orkiestrach i chęć do grania. I to cenią i zazdroszczą inne orkiestry…
Pozdrawiam

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?