Re: Co sądzicie o tym nagraniu?

mactr
Członek

Witam!

Pusku, za przeproszeniem, co ty Panie pieprzysz… ?

Przecież z mojego postu wyraźnie wynika, że jestem pełen podziwu dla tej orkiestry. Czy ja coś podważam i o co chodzi z tymi zawodowcami? Zresztą nie podnoszę żadnego poziomu, bo obecnie nie gram w żadnej dętej orkiestrze.
Napisałem żartobliwy (w mojej opinii) post, w którym sobie powspominałem i tyle…
Jezus Maria, o co Wam chodzi, ludzie?
A jeśli chodzi o wypożyczanie muzyków, to jest to niekiedy spotykane w orkiestrach dętych (kiedy wymaga tego partytura, szczególnie ważny wyjazd itd.). Nie ma w tym nic negatywnego. W poprzednim poście zapytałem tylko (przecież to nie było złośliwe), kogo „dobrali” sobie na ten festiwal, bo brzmiało to bardzo dobrze. Może nikogo nie wynajmowali, nie wiem, co to ma do rzeczy? Jeśli tak, to co? Powtarzam, że nie ma w tym nic złego i nie uważam, że przez to taka orkiestra brzmi od razu lepiej czy tam sobie ułatwia zdobycie jakichś laurów.
Z tymi kontrabasami, czy bez zespół jest dobry i ok. Byłem zwyczajnie ciekaw, czy czasem dobierają sobie muzyków. Przecież nie wykluczam tego, że orkiestra OSP może brzmieć zawodowo. Zresztą, jak widać – może!
Nie podważam niczyich umiejętności i autorytetu, o co w ogóle biega?

Trochę więcej luzu i dystansu życzę…

Pozdrawiam!

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2017 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?