Odpowiedz na: Wyniki z regionalnych przeglądów OSP 2012

#16873
bumblebee
Participant

kamilo – MV Kluftern – zapraszam

„mój pierwszy wniosek wystosuję do Ciebie jeżeli twoja orkiestra nie reprezentowała takiego poziomu bez zawodowców aniżeli wcześniej to już twój problem, lub nawet jeśli zawodowcy nie spisali się”

szczerze, nie wiem o co Ci chodzi…moja orkiestra nie brała udziału w tym konkursie, więc moja ocena jest bardziej subiektywna niż Ci się wydaje.

Po 2, nie wiem co jest w nim plebejskiego

Po 3, część orkiestr słyszałem na żywo, część z naszych wspaniałych źródeł internetowych, innych niestety nie miałem możliwości słyszeć na przeglądach regionalnych, ale słyszałem już je w tym roku (Konopiska i Pisarzowice) i wiem jaki poziom prezentują, dlatego jestem zaskoczony ich stosunkowo niską pozycją

Po 4, mimo Twojego komentarza o wysokim polocie, dużej treści merytorycznej i pełnego inwektyw w stosunku do mojej osoby, dalej nie dowiedziałem się jaki procent oceny to marsz ,a jaki koncert…jeżeli powiedzmy 50/50 to takie wyniki sa mozliwe

Po 5, czytałem mój post kilka razy i dalej nie znajduję żadnych zarzutów pod adresem komisji, więc proszę daruj sobie sobie przypisywanie mi rzeczy, których nie powiedziałem

 

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?