Dobre bo polskie, Belti nowa marka akcesoriów muzycznych

Marka Belti to polskie produkty, tworzone z pasji i z pasją metodą manufakturową, z wysokiej jakości materiałów, takich jak skóra naturalna i codura, pozyskiwanych wyłącznie od polskich dostawców. Dzięki temu firma może z pełną odpowiedzialnością i dumą zarazem powiedzieć, że Belti oferuje 100% polskie produkty.

Firma kładzie duży nacisk na element polskości swoich produktów, nie tylko ze względów patriotycznych, ale również dlatego, iż daje jej to o wiele większe możliwości rozwoju i dostosowania do klienta.

Jednym z jej największych atutów jest stała współpraca z muzykami, chęć rozwoju i zmian w linii produktów, nieustające doskonalenie. Wiele produktów powstało z inicjatywy klientów, niektóre zmieniały specyfikację dzięki ich głosom i sugestiom.

W katalogu firmy znajdują się akcesoria tak klasyczne jak i niszowe. Firma produkuje akcesoria nośne, takie jak pasy i szelki; akcesoria ochronne, takie jak etui i pokrowce, a także akcesoria pielęgnacyjne, takie jak wyciory i ściereczki.

Artykuły można nabyć bezpośrednio na naszej stronie, w ofercie firmy znajduje się sporo akcesoriów do pielęgnacji i konserwacji instrumentów dętych blaszanych w bardzo przystępnych cenach tj. ściereczki do pielęgnacji, szczotki do czyszczenia, etui do ustników czy zestawy pielęgnacyjne.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą BELTI.

Więcej na temat: belti

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?