Casting do programu telewizyjnego Mała Orkiestra

Serdecznie zapraszamy młodych instrumentalistów do udziału w nowym, wyjątkowym widowisku telewizyjnym pn. Mała Orkiestra, czyli muzyczna zmiana warty!

Mała Orkiestra to oryginalny polski program telewizyjny popularyzujący muzykę, we wszystkich jej odmianach. Celem projektu jest zaprezentowanie młodych, utalentowanych muzyków w przebojowym repertuarze muzycznym. Istotą programu jest natomiast dokonywana na oczach widzów wymiana oryginalnej, 24-osobowej profesjonalnej orkiestry Filharmonii Dowcipu na Małą Orkiestrę, złożoną z utalentowanych muzyków-instrumentalistów w wieku 12-17 lat.

Do udziału w projekcie zapraszamy młodych muzyków grających na: flecie, oboju, klarnecie, fagocie, saksofonie, waltorni, trąbce, puzonie, tubie, perkusji orkiestrowej, zestawie perkusyjnym, skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, gitarze basowej, akordeonie i keyboardzie.

Uczestnicy programu Mała Orkiestra zostaną wybrani drogą castingów (zobacz regulaminy). Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest uczestnictwo w pre-castingach: albo poprzez przesłanie za pośrednictwem strony internetowej swojego nagrania wideo (Pre-casting Internetowy) albo poprzez uczestnictwo w przesłuchaniach na żywo (Pre-castingach Producenckich), które odbędą się w kilku miastach Polski, w listopadzie bieżącego roku. Pierwszy Casting Producencki do programu zostanie przeprowadzony na początku grudnia 2012 r. Wybrane castingi będą rejestrowane za pomocą techniki telewizyjnej.

Widowisko telewizyjne „Mała Orkiestra, czyli muzyczna zmiana warty” będzie transmitowane na żywo na antenie telewizji ogólnopolskiej, począwszy od wiosny 2013 r. W każdym z odcinków muzycy różnych specjalności, którzy wygrają casting będą występowali, jako soliści, z orkiestrą Filharmonii Dowcipu. Od ich indywidualnych zdolności i kreatywności, a także ocen jury i publiczności zależeć będzie, czy zdobędą miejsce w składzie nowej, Małej Orkiestry. W każdym z odcinków miejsce w Małej Orkiestrze przypadnie 3 muzykom, którzy odtąd będą uczestniczyli w każdym następnym odcinku programu.

Rolę gospodarza programu i jednocześnie przewodniczącego jury będzie pełnił wybitny pianista, Waldemar Malicki. Obok niego w jury zasiądą uznane autorytety w dziedzinie muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Program jest współorganizowany przez: Narodowe Centrum Kultury (www.nck.pl) oraz Filharmonię Dowcipu (www.filharmoniadowcipu.pl).

Informacje o Castingach > > >

Więcej na temat: Casting, mała orkiestra, Puzon, Trąbka, Tuba, Waldemar Malicki, waltornia

Polub nas na FacebookuZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?