Krakowski Kwartet Puzonowy

kwartet puzonowy for4

Rozpoczął swoją działalność w 2003r. i od razu zyskał sobie bardzo dobre opinie w oczach krytyków jak i melomanów. Czterech świetnie grających puzonistów czasem podpartych perkusją daje oszałamiające rezultaty brzmieniowe jak i nie wypowiedziane efekty akustyczne.

W repertuarze kwartetu znajduje się muzyka niemal wszystkich epok i stylów. Począwszy od renesansu aż do wspaniałych współczesnych brzemień XX wiecznych kompozytorów takich jak Serocki czy Bozza. Prócz muzyki klasycznej Kwartet często wykonuje także znane i oklaskiwane przez publiczność utwory muzyki pop takie jak: „Wave” czy „Slicki Slide Swing”, które to wykonywane są z towarzyszeniem perkusji.

Doskonały kontakt z publicznością oraz świetnie dobrany repertuar do każdego koncertu oddzielnie daje radość ze słuchania nas.  Zespół koncertuje i jest zapraszany na najważniejsze Festiwale Organowe w Polsce i Niemczech. Bierze także czynny udział w życiu muzycznym Krakowa i Polski dając koncerty tak muzyki klasycznej jak i rozrywkowej.

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?