Bezpłatna nauka gry na instrumentach dętych w Warszawie

Masz podstawy gry na instrumencie dętym? Kiedyś grałeś na instrumencie dętym, boisz się że zapomniałeś już jak to jest grać i po przerwie chciałbyś znowu spróbować? Grasz na instrumencie dętym ale nie masz z kim pomuzykować? Otwarte Warsztaty Muzyczne w Warszawie w w Warszawie! Za darmo! Na wysokim poziomie! Przez cały czerwiec i lipiec! 

Warsztaty te skierowane są do muzyków amatorów chcących grać w orkiestrach dętych, obejmują szlifowanie umiejętności praktycznych takich jak gra zespołowa, nauka gry na instrumentach dętych, nauka marszu orkiestrowego. Prowadzone są tylko przez muzyków profesjonalistów, mających duże doświadczenie w graniu w profesjonalnych orkiestrach dętych charakteryzujących się realizacją układów choreograficznych musztry paradnej połączonej z grą na instrumentach muzycznych.

W czerwcu i lipcu dwa razy w tygodniu macie możliwość spróbowania swoich sił w orkiestrze dętej, za darmo! Oprócz zajęć instrumentalnych będziecie mieli unikalną okazję nauczyć się marszu orkiestrowego! Spotkania podsumujemy wspólnym koncertem, na który zapraszamy wszystkich uczestników!

Można by zapytać po co takie warsztaty i po co taka orkiestra w Warszawie. Otóż uważamy, że wspólne muzykowanie to najwyższa forma aktywnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i po prostu olbrzymia frajda. Muzyka to uniwersalny język, pozwala na lepsze zrozumienie się między różnymi pokoleniami i środowiskami, pozwala na międzypokoleniową integrację.
Niestety maszerująca amatorska orkiestra staje się w mieście wielką rzadkością, a granie i występowanie, nawet przed małą publicznością, staje się czymś ekskluzywnym i rzadkim w życiu codziennym Warszawy. Chcemy to zmienić! Wierzymy, że granie na instrumencie jest dostępne dla wszystkich i nawet w wielkim mieście mogą działać amatorskie orkiestry dęte.

Zapraszamy serdecznie! Śledź naszą stronę i dołącz do wydarzenia aby być na bieżąco i wiedzieć jakie ciekawe spotkania dla Was przygotowaliśmy! Ważne informacje praktyczne:

-można do nas dołączyć w każdym momencie warsztatów, choć im szybciej tym lepiej, będziemy mieli więcej czasu na wspólne granie i szlifowanie,

-dzięki naszemu sponsorowi- Dzielnicy Mokotów- warsztaty są darmowe,

-jeśli chcesz do nas dołączyć, skontaktuj się z nami, pozwoli nam to lepiej zaplanować zajęcia,

-spotykamy się we wtorki i czwartki oraz co niektóre weekendy, kiedy dokładnie? śledź na FB lub skontaktuj się z nami,

-miejsce gdzie się spotykamy to Służewski Dom Kultury, który użycza Muzycznym Warsztatom swoich pomieszczeń, za co jesteśmy im niezmiernie wdzięczni, adres: ul. J. S. Bacha 15 Warszawa.

Zapisy na warsztaty: Tomasz Pruszko 600 119 451 Kontakt: fb.com/orkiestra3szwolZobacz także

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?