Krzysztof Blaszczak » Nauczyciele gry na puzonie

Dodaj wpis

Krzysztof Blaszczak

Telefon komórkowy: 691 043 815

Informacja biograficzna

Zawsze chciałeś/aś spróbować gry na puzonie, ale nie miałeś/aś ku temu okazji?
Twoje dziecko chciałoby grać na puzonie?
Ciepłe i miękkie brzmienie puzonu jest ukojeniem dla Twoich uszu?
Puzon to instrument na którym zawsze chciałeś/aś nauczyć się grać, ale jest już za późno?

Jeśli na choćby jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca to jest ogłoszenie dla Ciebie. Oferuję naukę gry na puzonie od podstaw lub dla osób już grających chcących poprawić technikę gry, poznać podstawy improwizacji jazzowej i nie tylko.

Chcesz zacząć od podstaw?
W przypadku osób zaczynających przygodę z puzonem pomogę znaleźć odpowiedni instrument (dostosowany do możliwości finansowych). Możliwa jest także nauka na moim instrumencie. Na lekcje od podstaw składa się również nauka czytania nut. Na życzenie lekcje mogą zawierać elementy kształcenia słuchu, harmonii, zasad muzyki.

Chcesz kontynuować naukę gry na puzonie i rozwinąć swoje umiejętności?
Najlepszym rozwiązaniem w takim wypadku jest spotkanie i ustalenie czego oczekujesz, jakie masz upodobania muzyczne i w jakim kierunku chcesz się szkolić. W zależności od potrzeb dysponuję różnorodnymi materiałami nutowymi, nagraniami, podkładami do ćwiczeń.

W każdym przypadku pierwsze spotkanie jest darmowe. Cenę ustalam indywidualnie – telefonicznie lub na pierwszym spotkaniu. Nie traktuję lekcji wyłącznie zarobkowo. Muzyka to moja pasja którą chcę się dzielić z innymi i wspólnie czerpać z niej jak najwięcej pozytywnych emocji.

Doświadczenie:
Jestem magistrem sztuki, ukończyłem wydział Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Regularnie koncertuję w całej Polsce. Dodatkowo jestem aktywnym instruktorem harcerskim dzięki czemu mam duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Kategorie: Lekcje gry na puzonie

Uwaga: Przeglądając stronę akceptujesz naszą Politykę Prywatności BRASSerwis.pl 2001 - 2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?